752203331GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 752203331GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT
Ngā Rauemi: 752203331GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752203331GPTR7
Tau Wae 752203331GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65432 pcs Pepa Raraunga 752203331GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752241102G
752241102G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT
I roto i te taonga: 5625 pcs
Tikiake: 752241102G.pdf
RFQ
752241102GP
752241102GP
I roto i te taonga: 50212 pcs
Tikiake: 752241102GP.pdf
RFQ
752241102GTR7
752241102GTR7
Tikiake: 752241102GTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT