752181472GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 752181472GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT
Ngā Rauemi: 752181472GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752181472GPTR7
Tau Wae 752181472GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51769 pcs Pepa Raraunga 752181472GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 18-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752181332GP
752181332GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 3.3K OHM 18DRT
I roto i te taonga: 52827 pcs
Tikiake: 752181332GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT