752163470GPTR7A
Hua Hua
Tau Wae: 752163470GPTR7A
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT
Ngā Rauemi: 752163470GPTR7A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752163470GPTR7A
Tau Wae 752163470GPTR7A Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61213 pcs Pepa Raraunga 752163470GPTR7A.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752163330GPTR13
752163330GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DRT
I roto i te taonga: 89683 pcs
Tikiake: 752163330GPTR13.pdf
RFQ
752181102G
752181102G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 1K OHM 18DRT