752161102GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752161102GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752161102GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT
Ngā Rauemi: 752161102GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752161102GTR7
Tau Wae 752161102GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5484 pcs Pepa Raraunga 752161102GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-DRT Ētahi Ingoa 752-161-1KTR
752161102GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 14
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Momo Aratau Bussed