752123472GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123472GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752123472GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752123472GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752123472GPTR7
Tau Wae 752123472GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65042 pcs Pepa Raraunga 752123472GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Ētahi Ingoa 752-123-4.7KPTR
752123472GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 6
Te maha o nga toka 12 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752123472GP
752123472GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SRT