752123103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752123103GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 6 RES 10K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752123103GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752123103GPTR13
Tau Wae 752123103GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 6 RES 10K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85471 pcs Pepa Raraunga 752123103GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 6 Te maha o nga toka 12
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752123102GTR7
752123102GTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT
I roto i te taonga: 4026 pcs
Tikiake: 752123102GTR7.pdf
RFQ
752123220GPTR7
752123220GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT
I roto i te taonga: 54581 pcs
Tikiake: 752123220GPTR7.pdf
RFQ
752123103GP
752123103GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 10K OHM 12SRT