752121512GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 752121512GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752121512GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752121512GPTR7
Tau Wae 752121512GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59482 pcs Pepa Raraunga 752121512GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.1k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752121472GPTR13
752121472GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT
I roto i te taonga: 70679 pcs
Tikiake: 752121472GPTR13.pdf
RFQ
752121512GP
752121512GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 5.1K OHM 12SRT
I roto i te taonga: 59094 pcs
Tikiake: 752121512GP.pdf
RFQ
752123101G
752123101G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
Tikiake: 752123101G.pdf
752121331GPTR7
752121331GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 330 OHM 12SRT
Tikiake: 752121331GPTR7.pdf
Tikiake: 752121512GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT