752121102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752121102GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752121102GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752121102GPTR13
Tau Wae 752121102GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66918 pcs Pepa Raraunga 752121102GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 11 Te maha o nga toka 12
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752121331GPTR13
752121331GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 330 OHM 12SRT
I roto i te taonga: 67105 pcs
Tikiake: 752121331GPTR13.pdf
RFQ
752121103GPTR7
752121103GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SRT
I roto i te taonga: 52236 pcs
Tikiake: 752121103GPTR7.pdf
RFQ
752121102GP
752121102GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT