752103472GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752103472GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752103472GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752103472GPTR13
Tau Wae 752103472GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80301 pcs Pepa Raraunga 752103472GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 5 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752103752GP
752103752GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 5 RES 7.5K OHM 10SRT
I roto i te taonga: 49034 pcs
Tikiake: 752103752GP.pdf
RFQ
752103752GPTR7
752103752GPTR7
I roto i te taonga: 59078 pcs
Tikiake: 752103752GPTR7.pdf
RFQ
752103472G
752103472G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SRT
Tikiake: 752103472G.pdf
752103470GTR7
752103470GTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SRT
Tikiake: 752103470GTR7.pdf