752103101GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752103101GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752103101GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752103101GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752103101GTR7
Tau Wae 752103101GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4797 pcs Pepa Raraunga 752103101GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Ētahi Ingoa 752-103-100TR
752103101GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 5
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752103102G
752103102G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SRT