752091474GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091474GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752091474GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 752091474GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752091474GPTR7
Tau Wae 752091474GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54171 pcs Pepa Raraunga 752091474GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 470k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 9-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 9
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 470k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752091474GPTR
752091474GPTR
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT
I roto i te taonga: 5408 pcs
Tikiake: 752091474GPTR.pdf
RFQ
752091512GPTR7
752091512GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 9SRT
I roto i te taonga: 59708 pcs
Tikiake: 752091512GPTR7.pdf
RFQ
752091474GP
752091474GP