752083470GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083470GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752083470GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752083470GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752083470GPTR7
Tau Wae 752083470GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69475 pcs Pepa Raraunga 752083470GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa 752-083-47PTR
752083470GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752083470GTR7
752083470GTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT
I roto i te taonga: 4623 pcs
Tikiake: 752083470GTR7.pdf
RFQ
752083472GP
752083472GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 62442 pcs
Tikiake: 752083472GP.pdf
RFQ