752083103GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083103GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752083103GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752083103GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752083103GTR7
Tau Wae 752083103GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5121 pcs Pepa Raraunga 752083103GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa 752-083-10KTR
752083103GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752083103GPTR13
752083103GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 75538 pcs
Tikiake: 752083103GPTR13.pdf
RFQ
752083102JPTR7
752083102JPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 71704 pcs
Tikiake: 752083102JPTR7.pdf
RFQ
752083103G
752083103G