752083101GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083101GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752083101GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752083101GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752083101GTR7
Tau Wae 752083101GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4943 pcs Pepa Raraunga 752083101GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa 752-083-100TR
752083101GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752083102GP
752083102GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 55652 pcs
Tikiake: 752083102GP.pdf
RFQ
752083102JP
752083102JP
I roto i te taonga: 54086 pcs
Tikiake: 752083102JP.pdf
RFQ
752083101G
752083101G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT
Tikiake: 752083101G.pdf
752083102GPTR7
752083102GPTR7
Tikiake: 752083102GPTR7.pdf
752081823JPTR13
752081823JPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
Tikiake: 752081823JPTR13.pdf