745X101123JP
Hua Hua
Tau Wae: 745X101123JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 12K OHM 2512
Ngā Rauemi: 745X101123JP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 745X101123JP
Tau Wae 745X101123JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 12K OHM 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756852 pcs Pepa Raraunga 745X101123JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa 745 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 12k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 12k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals