744C083184JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083184JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 744C083184JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 180K OHM 2012
Ngā Rauemi: 744C083184JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 744C083184JTR
Tau Wae 744C083184JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 180K OHM 2012 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4479 pcs Pepa Raraunga 744C083184JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Raupapa 744 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180k
Mana Ma te Mea 125mW Packaging Tape & Reel (TR)