744C043331JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C043331JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 744C043331JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 330 OHM 1210
Ngā Rauemi: 744C043331JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 744C043331JTR
Tau Wae 744C043331JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 330 OHM 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6002 pcs Pepa Raraunga 744C043331JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Raupapa 744 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330
Mana Ma te Mea 125mW Packaging Tape & Reel (TR)