743C083390JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
743C083390JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083390JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2008
Ngā Rauemi: 1.743C083390JP.pdf2.743C083390JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083390JP
Tau Wae 743C083390JP Kaihanga CTS Resistor Products
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1068774 pcs Pepa Raraunga 1.743C083390JP.pdf2.743C083390JP.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Isolated Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa - Mana Ma te Mea 4
Ko te poari 2008, Concave, Long Side Terminals Mana Whakaputa 100mW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga 743C083390JP Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahua nui 39 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2008 Poari Poari 8
Tuhinga o mua 39
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
743C083390JTR
743C083390JTR
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2008
I roto i te taonga: 5039 pcs
Tikiake: 743C083390JTR.pdf
RFQ
743C083390JP
743C083390JP
Kaihanga: CTS Resistor Products