| Tau Wae | 743C083182JTR | Kaihanga | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 2008 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5759 pcs | Pepa Raraunga | 743C083182JTR.pdf |
| Te manawanui | ±5% | Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | Rahi / Rahi | 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm) |
| Raupapa | 743 | Resistor-Ratio-Drift | - |
| Te Ratonga Tauritau Whakatika | - | Te Pakanga (Ohms) | 1.8k |
| Mana Ma te Mea | 100mW | Packaging | Cut Tape (CT) |