743C043102JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043102JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C043102JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1008
Ngā Rauemi: 743C043102JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C043102JTR
Tau Wae 743C043102JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4753 pcs Pepa Raraunga 743C043102JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)