742X083222JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742X083222JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742X083222JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
Ngā Rauemi: 742X083222JP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742X083222JP
Tau Wae 742X083222JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3330838 pcs Pepa Raraunga 742X083222JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
742X083182JP
742X083182JP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206
I roto i te taonga: 3725937 pcs
Tikiake: 742X083182JP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206
I roto i te taonga: 4006722 pcs
Tikiake: 742X083220JP.pdf
RFQ
742X083222J
742X083222J
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206