742C163681JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163681JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C163681JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506
Ngā Rauemi: 1.742C163681JP.pdf2.742C163681JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C163681JP
Tau Wae 742C163681JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 920774 pcs Pepa Raraunga 1.742C163681JP.pdf2.742C163681JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 680
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2506, Concave, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
742C163512JP
742C163512JP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 2506
I roto i te taonga: 1001208 pcs
Tikiake: 742C163512JP.pdf
RFQ
742C163681JPTR
742C163681JPTR
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2506