742C163270JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163270JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C163270JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 27 OHM 2506
Ngā Rauemi: 1.742C163270JP.pdf2.742C163270JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C163270JP
Tau Wae 742C163270JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 27 OHM 2506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1017417 pcs Pepa Raraunga 1.742C163270JP.pdf2.742C163270JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2506, Concave, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals