742C163105JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163105JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C163105JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2506
Ngā Rauemi: 1.742C163105JP.pdf2.742C163105JP.pdf3.742C163105JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C163105JP
Tau Wae 742C163105JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2506, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 742C163105JPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated