742C083823JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
742C083823JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C083823JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.742C083823JP.pdf2.742C083823JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C083823JP
Tau Wae 742C083823JP Kaihanga CTS Resistor Products
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4221717 pcs Pepa Raraunga 1.742C083823JP.pdf2.742C083823JP.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Isolated Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa 742 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa - Mana Ma te Mea 4
Ko te poari 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Mana Whakaputa 62.5mW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga 742C083823JP Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahua nui 82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 Poari Poari 8