742C083180JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083180JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C083180JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206
Ngā Rauemi: 742C083180JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C083180JTR
Tau Wae 742C083180JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4654 pcs Pepa Raraunga 742C083180JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 18
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)