742C043120JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043120JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 742C043120JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606
Ngā Rauemi: 1.742C043120JP.pdf2.742C043120JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 742C043120JP
Tau Wae 742C043120JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3513132 pcs Pepa Raraunga 1.742C043120JP.pdf2.742C043120JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa 742 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 12
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Concave Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave