741C083332J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083332J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 741C083332J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804
Ngā Rauemi: 741C083332J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 741C083332J
Tau Wae 741C083332J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4332 pcs Pepa Raraunga 741C083332J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa 741 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0804, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 741C083332JDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated