73WL7R270J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL7R270J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73WL7R270J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES 0.27 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: 73WL7R270J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73WL7R270J
Tau Wae 73WL7R270J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.27 OHM 5% 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 401958 pcs Pepa Raraunga 73WL7R270J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Raupapa 73WLx Tuhinga 270 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 270 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film