73WL4R039J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL4R039J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73WL4R039J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES 0.039 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: 73WL4R039J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73WL4R039J
Tau Wae 73WL4R039J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.039 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 332271 pcs Pepa Raraunga 73WL4R039J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Raupapa 73WLx Tuhinga 39 mOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 mOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film