73WE6R039J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WE6R039J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73WE6R039J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES 0.039 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Ngā Rauemi: 73WE6R039J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73WE6R039J
Tau Wae 73WE6R039J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.039 OHM 5% 1W 2010 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 378416 pcs Pepa Raraunga 73WE6R039J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Raupapa 73WEx Tuhinga 39 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film