73E6R056J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73E6R056J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73E6R056J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES 0.056 OHM 5% 1W 2010
Ngā Rauemi: 73E6R056J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73E6R056J
Tau Wae 73E6R056J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.056 OHM 5% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493669 pcs Pepa Raraunga 73E6R056J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa 73E6 Tuhinga 56 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa 73E6R056JTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film