655L15625C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
655L15625C3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 655L15625C3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.655L15625C3T.pdf2.655L15625C3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 655L15625C3T
Tau Wae 655L15625C3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31758 pcs Pepa Raraunga 1.655L15625C3T.pdf2.655L15625C3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 655
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -