653P31256A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P31256A3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 653P31256A3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.653P31256A3T.pdf2.653P31256A3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 653P31256A3T
Tau Wae 653P31256A3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7353 pcs Pepa Raraunga 1.653P31256A3T.pdf2.653P31256A3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 653
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 312.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -