653P13303I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P13303I3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 653P13303I3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 133.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.653P13303I3T.pdf2.653P13303I3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 653P13303I3T
Tau Wae 653P13303I3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 133.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36708 pcs Pepa Raraunga 1.653P13303I3T.pdf2.653P13303I3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 653
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CTX1373TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 133MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA