653E7776A2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E7776A2T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 653E7776A2T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 77.7600MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.653E7776A2T.pdf2.653E7776A2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 653E7776A2T
Tau Wae 653E7776A2T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 77.7600MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33728 pcs Pepa Raraunga 1.653E7776A2T.pdf2.653E7776A2T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 653
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 77.76MHz Whakaahuatanga Taipitopito 77.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -