637L21253I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L21253I2T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 637L21253I2T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.637L21253I2T.pdf2.637L21253I2T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 637L21253I2T
Tau Wae 637L21253I2T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13161 pcs Pepa Raraunga 1.637L21253I2T.pdf2.637L21253I2T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 637
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa CTX1406TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 212.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 65mA