637L15006C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L15006C3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 637L15006C3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.637L15006C3T.pdf2.637L15006C3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 637L15006C3T
Tau Wae 637L15006C3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32937 pcs Pepa Raraunga 1.637L15006C3T.pdf2.637L15006C3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 637
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -