637L10003C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L10003C3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 637L10003C3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.637L10003C3T.pdf2.637L10003C3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 637L10003C3T
Tau Wae 637L10003C3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36100 pcs Pepa Raraunga 1.637L10003C3T.pdf2.637L10003C3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 637
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
637L10003I2T
637L10003I2T
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 35744 pcs
Tikiake: 637L10003I2T.pdf
RFQ
637L10005C3T
637L10005C3T
Whakaahuatanga: OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 33325 pcs
Tikiake: 637L10005C3T.pdf
RFQ
637H
637H
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V
Tikiake: 637H.pdf
637L10002I3T
637L10002I3T
Tikiake: 637L10002I3T.pdf
637L10003C2T
637L10003C2T
Tikiake: 637L10003C2T.pdf
637H/2
637H/2
Kaihanga: APEM Inc.