637E11002I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637E11002I3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 637E11002I3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 156.26953MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.637E11002I3T.pdf2.637E11002I3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 637E11002I3T
Tau Wae 637E11002I3T Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 30521 pcs Pepa Raraunga 1.637E11002I3T.pdf2.637E11002I3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 637
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 156.26953MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.26953MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -