636S2I002M17600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636S2I002M17600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 636S2I002M17600
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 1.636S2I002M17600.pdf2.636S2I002M17600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 636S2I002M17600
Tau Wae 636S2I002M17600 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55119 pcs Pepa Raraunga 1.636S2I002M17600.pdf2.636S2I002M17600.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 636
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 2.176MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.176MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA