635P3I2152M52000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 635P3I2152M52000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 152.52MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 635P3I2152M52000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 635P3I2152M52000
Tau Wae 635P3I2152M52000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 152.52MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5165 pcs Pepa Raraunga 635P3I2152M52000.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 635
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 152.52MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 152.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA