633V5006A2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V5006A2T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 633V5006A2T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.633V5006A2T.pdf2.633V5006A2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 633V5006A2T
Tau Wae 633V5006A2T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30379 pcs Pepa Raraunga 1.633V5006A2T.pdf2.633V5006A2T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa 633
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 167.3728MHz Whakaahuatanga Taipitopito 167.3728MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
633V5006C2T
633V5006C2T
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 28231 pcs
Tikiake: 633V5006C2T.pdf
RFQ
633V5005I2T
633V5005I2T
I roto i te taonga: 34849 pcs
Tikiake: 633V5005I2T.pdf
RFQ
633W-36 RED
633W-36 RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Tikiake: 633W-36 RED.pdf