633L2506A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633L2506A3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 633L2506A3T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.633L2506A3T.pdf2.633L2506A3T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 633L2506A3T
Tau Wae 633L2506A3T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33722 pcs Pepa Raraunga 1.633L2506A3T.pdf2.633L2506A3T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa 633
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -