632M3I013M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632M3I013M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 632M3I013M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 13.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 632M3I013M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 632M3I013M00000
Tau Wae 632M3I013M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 13.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86435 pcs Pepa Raraunga 632M3I013M00000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa 632
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 13MHz Whakaahuatanga Taipitopito 13MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA