632L3I033M33300
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3I033M33300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 632L3I033M33300
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 632L3I033M33300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 632L3I033M33300
Tau Wae 632L3I033M33300 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78089 pcs Pepa Raraunga 632L3I033M33300.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa 632
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CTX996CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 33.333MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33.333MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA