632L3C040M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3C040M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 632L3C040M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 632L3C040M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 632L3C040M00000
Tau Wae 632L3C040M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83982 pcs Pepa Raraunga 632L3C040M00000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa 632
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
632L3C008M00000
632L3C008M00000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC XO 8.000MHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 88529 pcs
Tikiake: 632L3C008M00000.pdf
RFQ
632L3I001M84320
632L3I001M84320
Whakaahuatanga: OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD