589L128X2IAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589L128X2IAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 589L128X2IAT
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.589L128X2IAT.pdf2.589L128X2IAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 589L128X2IAT
Tau Wae 589L128X2IAT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7699 pcs Pepa Raraunga 1.589L128X2IAT.pdf2.589L128X2IAT.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 589
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±280ppb
Rautanga 12.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -