520R20IA26M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R20IA26M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 520R20IA26M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.520R20IA26M0000.pdf2.520R20IA26M0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 520R20IA26M0000
Tau Wae 520R20IA26M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53205 pcs Pepa Raraunga 1.520R20IA26M0000.pdf2.520R20IA26M0000.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 520
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa CTX1344TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±2ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA