520N15DA20M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520N15DA20M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 520N15DA20M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.520N15DA20M0000.pdf2.520N15DA20M0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 520N15DA20M0000
Tau Wae 520N15DA20M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55031 pcs Pepa Raraunga 1.520N15DA20M0000.pdf2.520N15DA20M0000.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 520
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±1.5ppm
Rautanga 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -